Koncerty

2018

13-01 Olsztyn małanka, restauracja ERANOVA, ul Obrońców Tobruku 3, godz 19

2017

14-01 Koszalin Małanka, Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, ul. Wojska Polskiego 66, godz 20.00
13-01 Górowo Iławeckie Małanka, Centrum Barka, godz 20.00

2016

07-05 Gdańsk ul Pilotów 3, Dom Kultury Młyniec – impreza odwołana

15-01 – Górowo Iławeckie  Małanka, Centrum Barka godz. 20.00
16-01 – Giżycko Małanka, ul. Pasaż Portowy 2, Sala Bankietowo-Konferencyjna  godz. 20.00
23-01 – Kętrzyn Małanka, ul Kazimierza Wielkiego 12 A, Hala Widowiskowo-Sportowa godz. 20.00

2015

27-09 Morąg Jak ja sy zaspiwam, godz. 11.00, kino Narie
16.08 – Banie Mazurskie, V Barwy Ukraińskiej Kultury, Stadion, ul. Sportowa 2
26.07 – Dąbrowica Mała, Wasylówka, godz. 20.00
18.07 – Dubicze Cerkiewne Na Iwana Kupała godz. 23.00
05.07 – Górowo Iławeckie EKOŁOMYJA godz. 20.30, Amfiteatr , ul. Szkolna 6
14-02 Banie Mazurskie ul Sportowa 2 Gminny Ośrodek Kultury godz 20.00
31-01 Pieniężno Małanka
17-01 Pasłęk Małanka; ul. Wiśniowa 7; Stary Spichlerz
10-01 Olsztyn Małanka;  ul. Konafojskiego 2; Stołówka Akademicka UWM Olsztyn
09-01 Impreza zamknięta

2014

26.07 – Wydminy Widłunnia godz. 21.30
14.06 – Dobre Miasto godz. 19.00
15-05 Olsztyn juwenalia Kortowiada
01-02 Lidzbark Warmiński małanka
13-01 Piliki k. Bielska Podlaskiego małanka
11-01 Koszalin małanka

2013

08-06 impreza zamknięta
22-06 impreza zamknięta
06-07 impreza zamknięta
03-08 impreza zamknięta
10-08 impreza zamknięta
07-09 impreza zamknięta
21-09 impreza zamknięta

2012

13-01 Giżycko małanka
14-01 Trzebiatów małanka
21-01 Pieniężno małanka
04-02 Kętrzyn małanka
09-06 impreza zamknięta
23-06 impreza zamknięta
14-07 impreza zamknięta
21-07 impreza zamknięta
18-08 impreza zamknięta
25-08 impreza zamknięta
15-09 impreza zamknięta

2011

04-06 impreza zamknięta
11-06 impreza zamknięta
09-07 impreza zamknięta
16-07 impreza zamknięta
23-07 impreza zamknięta
06-08 impreza zamknięta
13-08 impreza zamknięta
20-08 impreza zamknięta
27-08 impreza zamknięta

2010

10.01 Raciąż, W.O.Ś.P. godz. 18.30

26.02 Barczewko, godz. 21.00,

08.05 Kętrzyn, MALOWANA SKRYNIA, ZAMEK

16.05 Górowo Iławeckie, MUZYCZNA MAJÓWKA Z BARKĄ

13.06 Jonkowo k.Olsztyna, DNI JONKOWA – PARAFIADA, STADION, GODZ. 17.00,

26.06 Łasin, DNI MIASTA, GODZ. 19.00,

26.06 Kisielice STADION MIEJSKI, DNI MIASTA, GODZ. 21.00,

27.06 Płock, BIESIADA KASZTELAŃSKA, NAD PLAŻĄ, GODZ. 21.00,

03.07 Raciąż, DNI MIASTA

04.07 Sochaczew

11.07 Mława, DNI MIASTA POŁĄCZONE Z BIESIADĄ KASZTELAŃSKĄ

12.12 Olsztyn, STARE MIASTO

2009

10.01 Giżycko Małanka godz. 20.00, Ośrodek Wilkasy

16.01 Bielsk Podlaski Małanka godz.20.00, klub LEWAR

17.01 Pasłęk Małanka, godz. 20.00

24.01 Pieniężno Małanka, godz. 20.00

09.05 Kętrzyn, Zamek „Malowana Skrynia” godz. 21.00

17.05 Górowo Iławeckie, Centrum Barka godz. 18.00

28.06 Górowo Iławeckie, KOŁOMYJA, godz 18.00

19.07 Szczytno

16.08 Srokowo

20.09 Górowo Iławeckie, godz. 17.00

2008

12.01 Małanka Trzebiatów, budynek OUP, godz. 20.00

13.01 Małanka Legnica, ul. Kawaleryjska 2, godz.20.00

19.01 Małanka Pasłęk, budynek OHP ul Westerplatte, godz. 20.00

02.05 Białogard, Plac Wolności, godz. 19.00

30.05 Olsztyn, Juwenalia OSW, godz. 19.00

27.06 Korsze DNI MIASTA, godz. 21.00

18.07 Pieniężno, klub BYKOLAND, godz. 21.00

26.07 Wydminy, „Widłunnia” godz. 21.30

17.08 Srokowo, godz. 20.00

22.08 Mrągowo, Amfiteatr, godz.18.30

29.08 Rudawa Rymanowska – Beskid Niski

31.08 Pieniężno, Stadion Leśny, godz. 21.00

07.09 Piecki, „DOŻYNKI” Amfiteatr, godz. 20.30

21.09 Płoskinia, „DOŻYNKI” godz. 20.00

04.12 Sala kameralna amfiteatru w Olsztynie “Twórcze Miejsce Olsztyna”, godz 18.00

2007

13.01 małanka Trzebiatów, godz. 20.00

20.01 małanka Pieniężno, godz. 20.00

04.02 Gorlice, godz. 20.00

17.02 Elbląg, godz. 20.00

21.04 Olsztyn, Kortowo – stołówka, godz.20.00

01-02.05 koncert Bartoszyce – BART FOLK FESTIWAL, godz.17.00

10.05 koncert Olsztyn – Kortowo, KORTOWIADA, godz. 19.00

03.06 koncert Ostre Bardo, godz. 21.00

09.06 koncert Dobre Miasto, godz. 20.00

29.06 koncert Młynary – 17 Ogólnopolski Przegląd Kultur Mniejszości Narodowych, Stadion Sportowy, godz. 17.15

30.06 koncert Trzebiatów, SĄSIADY – Trzebiatowskie Spotkania Kultur, ul. Wojska Polskiego, godz. 21.00

13.07 koncert Bytów – WATRA 2007, Udorpie, godz. 21.00

21.07 koncert Pieniężno, klub „Bykoland” godz. 21.00

30.07 koncert Olsztyn, Trzeci Przegląd Młodych Kapel Gazety Olsztyńskiej

11.08 koncert Łomnica k.Wałbrzycha, Łowisko Pstraga, godz. 20.00

19.08 koncert Bielica – Obchody Dnia Niezależności Ukrainy, godz. 19.00

21.08 koncert Olsztyn – WARMIŃSKI WTOREK – DZIEŃ PIENIĘŻNIEŃSKI W OLSZTYNIE, Stare Miasto, godz. 19.00

26.08 koncert Pieniężno, DOŻYNKI, Stadion Leśny, godz. 21.00

01.09 koncert Pasłęk, Park Ekologiczny

2006

08.01 Kościerzyna, W.O.Ś.P. Rynek Miasta, godz. 17.30

13.01 Giżycko (Małanka), godz. 20.00

14.01 Trzebiatów (Małanka), budynek ZUP godz. 20.00

19.01 Olsztyn, klub Grawitacja, godz. 21.00

23.02 Olsztyn „Fabryka dźwięku” klub Rakor, godz. 20.00

25.02 Pieniężno, godz. 20.00

06.05 Kętrzyn, „Malowana Skrynia”, Dziedziniec Zamku, godz. 21.00

07.05 Kętrzyn, „Malowana Skrynia”, Sala widowiskowo-sportowa, godz. 11.30

04.06 Olsztyn, Zatorze, godz. 19.00

26.06 Olsztyn, Stare Miasto, godz. 13.00

08.07 Kościerzyna, Stadion miejski, godz. 20.00

15.07 Dubicze Cerkiewne (Bielsk Podlaski), „Watra”, godz. 21.00

16.07 Pasłęk, Plac Tysiąclecia, godz. 16.00

16.07 Godkowo, godz. 21.00

19.07 Olsztyn, Dni Folkloru, Starówka (przy Karczmie Jana), godz. 20.00

21.07 Żdynia, „Łemkowska Watra” godz. 20.00

22.07 Garbatka k. Warszawy, Ośrodek wypoczynku Polanka, godz. 19.00

23.07 Dąbrowa Tarnowska „VI Polonijny Festiwal Kapel Ludowych” Centrum Handlowe „Dąbrowiak”, godz. 19.30

28.07 Pieniężno, klub „Bykoland” godz. 21.00

29.07 Wydminy, godz 20.00

30.07 Olsztyn, „Twórcze miejsce Olsztyna” Stare Miasto (amfiteatr), godz. 20.00

06.08 Białogard, plac ul. Wyspiańskiego, godz.16.00

24.08 Krasiczyno k. Przemyśla, „Dzień Niezależności Ukrainy” godz. 17.00

25.08 Olsztyn, „Pożegnanie lata z Gazetą Olsztyńską” Stare Miasto, godz. 17.30

26.08 Asuny, godz. 19.00

27.08 Warszawa, „Dzień Niezależności Ukrainy” Klub 70 ul. Waliców 9, godz. 18.30

02.09 Pasłęk, Park Ekologiczny, godz. 19.00

03.09 Zwoleń, „Dożynki powiatowe”, Estrada nad zalewem, godz. 20.00

08.10 Ciechocinek, „Spotkania Kultur Świata”, Teatr Letni, godz. 19.00

2005

04.06 Koncert Szczecin, godz.23, miejsce: Taras przy Wałach Chrobrego “Obchody Kultury Ukraińskiej w Polsce”

10.07 Koncert Sopot, miejsce: Opera Leśna w Sopocie

15.07 Bytów, godz. 20.00. koncert -“15 Bytowska Watra 2005”, miejsce: Bytów-Udorpie”

16.07 Trzebiatów, godz. 20-21.00, miejsce: ul. Wojska Polskiego, (koło pałacu)

17.07 Nowe Miasto Lubawskie – Brodnica, miejsce “Kacze Bagno”; godz.18.00. koncert – “Festiwal Wielu Kultur” organizowany przez stowarzyszenie “Edukacja Pod Żaglami”, oraz “Rzeźbiarze Marzeń”

28.08 Koncert w Pieniężnie “Dożynki”, miejsce: Stadion Leśny

03.09 Koncert w Pasłęku, miejsce: nad jeziorem